Voděodolné pouzdro na mobil

Skvělá novinka pro Váš smartphone je tady! Selfie pod vodou? My říkáme ANO! Mobil vložíte do tohoto pouzdra, pevně a vodotěsně uzavřete a můžete fotit třeba v bazénu nebo i při koupání v moři!

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Ihned k odeslání
149 Kč
Kategorie: Dárky
  • Skvělá vychytávka pro váš mobil na letní řádění u vody
  • Vhodný pro: iPhone, Samsung, HTC, Huawei, Lenovo i další telefony
  • Vodotěsné pouzdro na telefon se hodí i na focení pod vodou
  • Výborně ochrání telefon i na vodě, v lodi, u bazénu
  • Čtyři barvy: modrá, jasně zelená, růžová, oranžová

Fotíte a natáčíte videa svým mobilem? Máte rádi telefon po ruce, kdykoliv a kdekoliv? Chcete si telefon užit i tam, kde to pro Vás bylo nepředstavitelné – třeba pod vodou? Skvělá novinka pro Váš smartphone je tady! Selfie pod vodou? My říkáme ANO!

Toto voděodolné, velmi praktické pouzdro využije každý nadšený sportovec, cestovatel, vodák, potápěč, milovník adrenalinových zážitků, ale i běžný uživatel. Fotky pod vodou, bez voděodolného telefonu! I toto už můžete! Dnes je možné obsloužit telefon kdekoliv, i když si zrovna plavete v bazénu. Díky průhlednému materiálu z obou stran, jsou všechny funkce dostupné, telefon je bezvadně chráněný. Barevná nabídka je pestrá a vybere si každý! Dnes Vám již žádný zážitek neuteče a ještě ho ihned sdílíte se svými přáteli.

Tento bezvadný „kabátek“ pro Váš mobil Vám budou přátelé závidět. Vypadá skvěle na každém smartphonu. Přizpůsobí se většině velikostí! A bezvadná šňůrka pro zavěšení na krku je součástí balení.

 

Zpět do obchodu