Stírací mapa světa - luxusní dárek!

Stírací mapa světa je krásná dekorace do bytu i kanceláře, navíc parádní dárek, který se hodí dospělým i dětem! Na mapě jednoduše stíráte místa, která jste navštívili.

Varianta
Můžeme doručit do:
6.12.2023 6.12.2023 6.12.2023 Zvolte variantu
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
269 Kč 499 Kč 699 Kč od 269 Kč
Kategorie: Dárky

Kdo by neměl rád cestování? To vzrušení, radost z poznávání nových míst, kultur, lidí. Co se vám vybaví, když si vzpomenete na svou poslední dovolenou? Nebo tu chvíli, když jste poprvé viděli moře?

Své vzpomínky si můžete jednoduše připomenout každý den! Stačí vám k tomu dekorativní mapa světa, na které si vyznačíte navštívená místa a stírací mapu pak vystavíte ve svém pokoji, pracovně, nebo v kanceláři. Vzpomínky tak budete mít jednoduše nadosah a během náročného dne se jednoduše přenesete do svých vzpomínek na krásné chvíle strávené na cestách!

Stírací mapa? Krásný dárek!

Přemýšlíte nad krásným a originálním dárkem pro někoho blízkého? Stírací mapa je téměř univerzálním řešením! Vždyť kdo by neměl rád výlety, cestování po světě a dovolené?

  • PRO DĚTI: ať je jim deset nebo čtyřicet, určitě budou šťastní, když si budou moci pověsit krásnou stírací mapu a vyznačit, jaká místa už navštívily!
  • PRO VNOUČATA: lámete si hlavu, čím potěšit vnoučata? Stírací mapa je zaručeně překvapí i potěší, zkuste to!
  • PRO PARTNERA ČI MANŽELA: vykašlete se na ponožky, lahev alkoholu nebo štangli salámu – zkuste něco nového, co muže překvapí a z čeho bude mít určitě velkou radost!
  • PRO PŘÍTELKYNI ČI MANŽELKU: stírací mapa je krásným doplňkem k nějaké kosmetice, šperku či poukazu na oblečení. Překvapte svou nejdražší a společně třeba naplánujte, kam vyrazíte na příští dovolenou!
  • PRO BABIČKU A DĚDEČKA: snad nejtěžší úkol je vymyslet dárek pro babičky a dědečky. Pokud procestovali svět, tato stírací mapa jim udělá velikou radost a vy budete mít opravdu originální dárek, který nečekali!
  • PRO KAMARÁDY, KOLEGY: stírací mapa je neutrální a téměř univerzální dárek, kterým nemůžete urazit ani kamaráda, nebo kolegu z práce.

SKVĚLÝ TIP PRO PÁNY

Kupte své drahé ženě letenky nebo zájezd, ale buďte originální – neříkejte jí, kam letíte! Dejte jí tuto stírací mapu v krásném tubusu a před předáním mincí seškrábněte právě to vybrané místo, kam se chystáte. Uvidíte, jak bude překvapená a ocení originální způsob předání :-)

Zkušenosti zákaznice

Přemýšlela jsem, co pořídit k narozeninám mým dvěma vnukům – dvojčatům. Na hračky jsou už velcí (13 let) a drahé tablety nebo mobily jsem jim koupit nechtěla a ani nemohla. Na Slevozóně jsem narazila na tyto stírací mapy, které se mi zalíbily, protože Filip i Marek milují výlety a cestování po světě s rodiči. Každý tedy dostal svou mapu a já skvělou odměnu v podobě jejich radosti. Mapy mají vystavené každý ve svém pokojíčku a už se nemohou dočkat, až pojedou v zimě do Rakouska na lyže, aby si mohli setřít další nově navštívené místo! Pokud chcete nezvyklý dárek pro svá vnoučata nebo děti, určitě doporučuji tuto krásnou mapu zkusit. Zdenka z Litomyšle

Podrobnosti o stírací mapě:

  • Velká stírací mapa o šířce 88 a výšce 52 cm
  • Stírací mapa je bezpečně uložena v tubě s potiskem starých map
  • Jednotlivé země jsou zakryté zlatou fólií, která jde seškrábnout stejně, jako stírací los – stačí vám obyčejná kovová mince!
  • Jednotlivé státy mají různé barvy a mají po setření viditelné detailnější informace
Zpět do obchodu