Sluneční brýle Polaryte HD 1+1 zdarma

V sadě dodáváme dva kusy polarizačních brýlí. Jeden černý a jeden hnědý se vzorem – takže stylově může vyjet na cesty celá rodinka. Brýle jsou vhodným dárkem pro všechny řidiče a řidičky, kterým rozhodně udělá radost!

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Ihned k odeslání
389 Kč
Kategorie: Dárky

Právě v období, kdy je sluníčko „proklatě“ nízko jak ráno, tak již brzy odpoledne a velmi brzy je tma se většina řidičů setkává s velmi ostrými, osluňující podměty, které nejen řízení znepříjemňují, ale jsou i velmi nebezpečné. Oslnění sluncem, nebo ostrými xenonovými světly je pro nás „řidiče“ přímo noční můrou.

Všechna různá tónovaná plexiskla, či polarizační desky jsou nepraktické, nastavovaní komplikované a mnohokrát prostě nefungují, jak by měli. My přinášíme skvělou novinku! UNISEX polarizační brýle Polaryte HD, jsou úžasné a fungují na stejném principu jako třeba skla v pilotní kabině letadel. Ostré světlo se rozptýlí po hladkém povrchu brýlí a do oka jde již tlumené a bezpečné světlo, což velmi ocení vaše oči!

Řízení je několikanásobně bezpečnější! Nezaskočí Vás sluníčko, ostrá světla, ani oslňující sníh, či odrazy od palubní desky, nebo od kapot a skel před vámi jedoucích aut. Navíc brýle mají kvalitní UW filtr, který chrání vaše oči a neničí váš zrak! K tomu všemu ještě vypadají více než stylově a sluší skoro každému!

Brýle disponují Diamond Vision technologií a polarizačním filtrem, díky nim se do oka dostává optimální jas, kontrast i barva, která je oku příjemná!

V sadě dodáváme dva kusy. Jeden černý a jeden hnědý se vzorem – takže stylově může vyjet na cesty celá rodinka. Brýle jsou vhodným dárkem pro všechny řidiče a řidičky, kterým rozhodně udělá radost!

 

Obsah balení:

  •     2 x unisex brýle v sadě (černé a hnědé),
  •     1 utěrka z mikrovlákna (100% polyester)
  •     1 pouzdro na brýle

Zpět do obchodu