Lego pásky - 4 kusy, nalepovací

Tak tato novinka uchvátí kohokoliv, kdo má doma LEGO! Nemusíte být zrovna LEGO nadšenci, ale my ručíme za to, že tato páska změní každého na skalního fanouška Lego stavění. V balení 4 nalepovací pásky.

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Ihned k odeslání
259 Kč
Kategorie: Dárky

Protože stavění na zemi, už může být nuda. I když postavíte mrakodrap, vždy je stejný a zabírá spoustu místa. Co když Vám nabízíme možnost stavět hlavou dolů? Co když můžeme dělat vlnovky? Co když se dá udělat stavební plocha z čehokoliv – třeba z nohy od stolu? Co když můžeme stavět ze všech stavebnic a s každou to jde?

Máme skvělou pásku v délce 3,6 m, kterou můžete nalepit na každý hladký povrch a stavět. Proto už nic není nemožné. Stavějte do stran, stavějte koupelně, na zemi, na zdi, na spodní straně stolu, na okně, na hraně postele a klidně i ruské kolo! Na všechno říkáme ANO! Pásku můžete kdykoliv sejmout a nalepit jí jinam, nedělá žádné mastné skvrny, neničí povrch, na kterým přilnula. Je kompatibilní se všemi stavebnicemi lego, těmi klasickými, neklasickými. Disponuje výběžky, které jsou pro LEGO notoricky známé. Takže kosmická loď si klidně může přistát na okně, nebo v zoologické zahradě.

Tato jednoduchá, pružná, ohebná a barevná páska, otevírá nepřeberné množství možností, nápadů a přímo vybízí kreativního ducha. Cokoliv, co jste mysleli, že není možné se stavebnicí, tak dnes už možné je. Pokaždé vymyslíte něco nového a je jedno, jestli máte jednu stavebnici, nebo jich jsou hromady, stavět může každý a dokonce ani věk, zde není vůbec důležitý. Můžete tvořit tematické celky, ale i naprosto nečekané variace. Již nudná požární stanice může mít točenou dráhu pro hasiče a figurky mohou být malými Spidermany a šplhat kolmo vzhůru.

Zamyslete se a určitě už vidíte ve své mysli, co všechno se dá s páskami LEGO podniknout! Balení obsahuje 4 barvy v celkové délce 3,6 metrů. Je to málo? Kupte jich rovnou víc, ať vám při vytváření LEGO říše nedojdou!

Zkušenost zákazníka:

Pan Radek Š. Z Mariánských Lázní

Dlouho jsem přemýšlel, co koupit synkovi k Vánocům. Je to stavitel, doma již máme asi 10 krabic LEGA, se kterými si ale už moc nehraje. Ani nám vlastně neřekl, co by si přál. Náš 8letý syn ví, jak to o Vánocích chodí a asi se nám, tak trochu, pomstil, že jsme neměli tucha, co by rád J Dcerka si poručila tančící a zpívající Elsu, tam to bylo jasné. Pak mi kolegyně v práci povídá, že viděla video, kde děti stavěli z lega na páskách, chvíli nám to dalo, než jsme video našli, ale povedlo se! Když jsem viděl ty možnosti, chtěl jsem si pásku koupit pro sebe a synovi zabavit stavebnice! Ale koupil 4 balení a jednu novou funglovku LEGA, aby to nebylo tak chudé a čekali jsme. K překvapení všech nejvíc nadšená byla dcerka a hned prosila brášku, aby jí jedno balení půjčil, že za něj utře nádobí po večeři! Vytáhla a ani nevím odkud, svou stavebnici LEGO se zvířátky a stavěla si je, ze strany na boku postele, aby jí prý zvířátka v noci hlídala. No jak to dopadlo? Celé Svátky jsme se já, můj syn, dcerka i manželka nehnuli z pokojíku, museli byste vidět jakou obrovskou a rozmanitou říši jsme vytvořili! Byly to nejkrásnější svátky a díky za takové výrobky!

Podrobnosti o samolepících lego páscích

  • 4x páska, každá má jinou barvu
  • Celkem délka 3,6 m (každý pásek měří 0,9 metru)
  • Šířka pásku je 16 mm
  • Kompatibilní s: LEGO ™, PixelBlocks, Mega Bloks, KRE-O, K'NEX Bricks ™ a dalšími
Zpět do obchodu