6 PACK EMS = Elektrický posilovač břicha

Pulzní posilovací stroj břišních svalů pomůže vytvarovat svaly na břiše i v celé břišní partii. Pohodlné použití s dokonalými výsledky! Stačí používat 20 minut denně a posilovač vám pomůže získat bříško jako z reklamy.

Vyprodáno
499 Kč
Kategorie: Hubnutí
 • Pohodlný způsob jak posilovat břišní svaly a okolní partie
 • Jednoduché domácí použití a zaručené výsledky
 • Lze využít i na stehna či paže (přiložené menší pulsátory)
 • EMS 6 PACK máme připravený k okamžitému odeslání = rychlé dodání

Posilování břicha se 6PACK EMS je hračka

Kdo by netoužil mít tělo jako z plakátů a vyrýsovaný každý břišní sval? Ale všichni víme, že je to odříkání, hodiny a hodiny strávené v posilovně a výsledek se za dlouhou dobu sice dostaví, ale jsme tak unavení, že po vklouznutí do starých rituálů se hodiny dřiny vypaří a jsme tam, kde jsme byli.

Dnes, v době moderních technologií, již není nutné vyhrazovat čas pouze na fyzickou zátěž a bříško se dá posilovat při běžných činnostech a klidně i v práci! Možná si večer pustíte film a mezitím se vaše bříško bude tvarovat do požadovaných rysů.

A jak to funguje? Břišní svaly se stahují, pokud jim k tomu mozek dá pokyn. Takže když cvičíte, například sedy lehy, mozek vysílá informace do svalů břicha, „teď se stáhni“! Břišní posilovač 6 PACK EMS funguje na principu elektrických stimulů takzvané EMS (Electrical Muscle Stimulation) neboli (elektrická, svalová stimulace), která svaly impulsem donutí ke stahu. Tím dochází k velmi efektivnímu cvičení právě v problémové oblasti břicha, která bývá nejčastěji místem, kde se hromadí více tuku a velmi těžko se odbourává.

Oproti běžným cvikům jako jsou sedy-lehy, kdy dochází k nezdravému přepínání jiných svalových skupin a jako vedlejší reakci si odnášíme bolavá záda a namoženou krční páteř, je přístroj 6 PACK EMS naprosto bezpečnou, efektivní a velmi spolehlivou náhradou, za tyto namáhavé a při špatném cvičení i velmi nebezpečné cviky. Navíc tím, že se jedná o cílené, několika násobně intenzivnější a velmi efektivní cvičení, postačí vám 1/3 času, který byste jinak museli břichu věnovat. Doporučená doba cvičení je 20 minut denně a výsledek se prokazatelně dostaví během cca 3 měsíců, což za to opravdu stojí!

Jak funguje přístroj 6PACK EMS?

Blíží se období plavkové sezóny a tak je potřeba „dát si do těla“! S naším posilovačem 6 PACK EMS může začít každý bez ohledu na věk, nebo fyzičku. Prostě připnete na bříško, nastavíte program a jdete se podívat na zprávy, přitom cvičíte a posilujete celou oblast břicha, jako byste se lopotili u sedu-lehů, nebo sklapovaček! Pohodlné, bezpečné, intenzivní a z pohodlí domova. Vhodné pro ženy i muže, kteří potřebují zpevnit a tvarovat oblast břicha.

Spousta zákazníků, kteří přístroj 6 PACK EMS vyzkoušeli a byli důslední v každodenním cvičení, si výsledky nemohli vynachválit. Odbourali tak navíc čas, který museli věnovat cestě do posilovny, cvičení a pak následnému sprchování a údržbě, který v součtu vycházel i na 2 dvě hodiny a to několikrát do týdne!

Posilovací stroj na břicho 6 PACK EMS - elektronický pulzátor

Balení přístroje 6 PACK EMS obsahuje

 • 6 bodový břišní posilovač s 15 úrovněmi intenzity pulsů
 • 2 menší pulsátory, které můžete použít na stehna, nebo paže
 • Posilovač je určený ke každodennímu použití
 • Disponuje automatickým vypnutím, což šetří baterie
 • Pohon na 2ks baterií AAA (mikrotužkové) (nejsou součástí dodávky)
 • Frekvence: 1-100 Hz
 • 6 posilovacích režimů na výběr

Podrobnosti o posilovači 6 PACK EMS

 • Velikost: délka cca 13,5 x 8 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: polyakrylamidový gel a glycerin
Zpět do obchodu